Apartament 1+1 me qera te Rruga 5 Maj ne Tirane

 • 400€
8 Concord Center / 5 Maji, Rruga 5 Maj
qera

Apartament 1+1 me qera te Rruga 5 Maj ne Tirane

8 Concord Center / 5 Maji, Rruga 5 Maj
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Rruga 5 Maj, prane Concord Center, jepet me qera Apartament 1+1 me siperfaqe 60 m2, kati 5 pallat i ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, korridor dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, me kondicioner. Orientimi me Diell.

Mundesi parkimi me cmim ekstra.

Jepet me qera 400 Euro ne muaj

Kusht qeraja e muajt pare dhe 2 qera garanci

 • Address Rruga 5 Maj
 • City Tirane
 • Area 8 Concord Center / 5 Maji

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME