Apartament 1+1 Me Qera Te Kopeshti Botanik (ID B21038) Tirane

 • 250€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni i Thatë, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 1+1 Me Qera Te Kopeshti Botanik (ID B21038) Tirane

5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni i Thatë, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 250€

Details

 • Price: 250€
 • Size: 65 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0699523604

Features

Description

Prane Kopeshtit Botanik, ne rrugen Pinari, jepet me qera apartament 1+1, ne pallat te ri, kati 3. Siperfaqe 65 m2, 1 dhoma, 1 banjo. Apartamenti eshte bosh me kundrabufe, parket, punime cilesore i rikonstruktuar, instalime te reja elektrike dhe hidraulike.

Jepet me qera 250 euro/muaj

Apartament 1+1 me qera te Kopeshti Botanik (ID B21038) Tirane

 • Address Liqeni i Thatë, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
belarealestateal
 • belarealestateal

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
belarealestateal
 • belarealestateal