Apartament 1+1 me qera te Komuna e Parisit ne Tirane

 • 300€
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Rruga Medar Shtylla, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 1+1 me qera te Komuna e Parisit ne Tirane

5 Komuna Parisit / Kristal Center, Rruga Medar Shtylla, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: 069433240

Description

Komuna e Parisit, te Lulishtja, jepet me qira Apartament 1+1, me siperfaqe 70 m2, kati i 9 (jo i fundit) me ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno, ambient gatimi i vecuar, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Jepet i mobiluar si ne foto, me kondicioner.

Jepet me qira 37 000 Leke ne muaj

 • Address Rruga Medar Shtylla, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME