Apartament 1+1 me qera te Bulevradi Zogu i 1 ne Tirane

 • 290€
9 Qender, Bulevardi Zogu i Parë, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 1+1 me qera te Bulevradi Zogu i 1 ne Tirane

9 Qender, Bulevardi Zogu i Parë, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 290€

Details

 • Price: 290€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Bulevardi Zogu I, prane Ministrise se Drejtesise, jepet me qira Apartament 1+1, me siperfaqe 60 m2, kati i 6 i nje pallati ekzistues. Apartamenti organizohet nga dhoma e ndenjes + ambient gatimi, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Jepet i mobiluar si ne foto.

Jepet me qira 35.000 Leke ne muaj

 • Address Bulevardi Zogu i Parë, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME