Apartament 1+1 me qera Rruga e Kavajes ne Tirane

 • 350€
Rruga Kavajes, Kompleksi Delijorgji
qera

Apartament 1+1 me qera Rruga e Kavajes ne Tirane

Rruga Kavajes, Kompleksi Delijorgji
 • 350€

Details

 • Property ID: 20956
 • Price: 350€
 • Property Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: qera
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0692726475

Description

Rruga e Kavajes, Kompleksi Delijorgji, jepet me qera Apartament 1+1, siperfaqe 70 m2, kati 8 me ashensor, apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, korridor dhe ballkon, i mobiluar ne menyre bashkekohore, kondicioner. Orientimi me Diell.

Jepet me qera 350 Euro

 • Address Rruga Kavajes
 • City Tirane

Compare listings

Compare
Eridion MY HOME
 • Eridion MY HOME