Apartament 1+1 Me Qera Prane Ali Demit (ID B21037) Tirane

 • 240€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 1+1 Me Qera Prane Ali Demit (ID B21037) Tirane

1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 240€

Details

 • Price: 240€
 • Size: 45 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0699523604

Features

Description

Prane Ali Demit, ne Kompleksin Mangalem jepet apartament 1+1 me qera, ne pallat te ri, kati 1. Siperfaqe 45 m2, 1 dhome, 1 banjo, kuzhine dhe sallon. Apartamenti eshte i mobiluar, elektroshtepiake te nevojshme, parket, sistem kapot, ashensor

Jepet me qera 240 euro/muaj

Apartament 1+1 me qera prane Ali Demit (ID B21037) Tirane

 • Address Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
belarealestateal
 • belarealestateal

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
belarealestateal
 • belarealestateal