Apartament 1+1 me qera pran Globe ne Tirane

 • 240€
Rruga Bab Rexha

Apartament 1+1 me qera pran Globe ne Tirane

Rruga Bab Rexha
 • 240€

Details

 • Property ID: 22363
 • Price: 240€
 • Property Size: 65 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692726475

Description

Rruga Babe Rexha jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 65 m2, kati pallat egzistues i rikonstruktuar totalisht. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, korridor dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar. Orientimi me Diell.

Jepet me qera 30 000 Leke

 • Address Rruga Bab Rexha
 • City Tirane

Compare listings

Compare
Eridion MY HOME
 • Eridion MY HOME