Apartament 1+1 Me Qera Ne Yzberisht

 • 160€
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 1+1 Me Qera Ne Yzberisht

6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 160€

Details

 • Price: 160€
 • Size: 90 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0699523604

Features

Description

Ne Yzberisht, rruga 3 Deshmoret, jepet apartament me qera 1+1, ne pallat te ri, kati 8 (i fundit) .Siperfaqe 90 m2, 1 dhome, 2 ballkone, 1 banjo. Apartamenti eshte i pamobiluar, ne restaurim e siper, ashensor me cip, pallat cilesor pa demtime nga termeti, i pershtatshem dhe per zyra.

Jepet me qera 160 euro/20 000 leke ne muaj

 • Address Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings
belarealestateal
 • belarealestateal

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
belarealestateal
 • belarealestateal