Apartament 1+1 me qera, Kompleksi Panorama

 • 500€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Rruga Jordan Misja, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
qera
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Rruga Jordan Misja, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0674108784

Description

Apartamenti ndodhet te Kompleksi Panorama, Rruga e Burgut.

Informacion mbi apartamentin:

 • Sipërfaqja totale 70 m2.
 • Kati i 2 banim.

Organizimi:

 • Ambjent Ndenje + Gatimi
 • 1 Dhome gjumi
 • 1 Tualet
 • Ballkon

Informacione te tjera:

 • Apartamenti eshte pjese e nje ndertimi te ri.
 • Ashensor.
 • Apartamenti jepet me qera i mobiluar.
 • Kondicioner.
 • Zona ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per jetese komode dhe eshte lehte e aksesueshme ne qytet.

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na  kontaktoni!

 • Address Rruga Jordan Misja, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
Illyrian Real Estate Albania
 • Illyrian Real Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Illyrian Real Estate Albania
 • Illyrian Real Estate Albania