Apartament 1+1 me qera, Grand Gallery

 • 400€
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
qera
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 65 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0696599990

Description

Apartamenti ndodhet tek Kompleksi Grand Gallery, Yzberisht.

Informacion mbi apartamentin:

 • Sipërfaqja totale 65 m2.
 • Kati i 3 banim.

Organizimi:

 • Ambjent Ndenje + Gatimi
 • 1 Dhome gjumi
 • 1 Tualet
 • Ballkon

Informacione te tjera:

 • Apartamenti eshte pjese e nje ndertimi te ri.
 • Ashensor.
 • Apartamenti jepet me qera i mobiluar, i pabanuar me pare.
 • Kondicioner.
 • Zona ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per jetese komode dhe eshte lehte e aksesueshme ne qytet.

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na  kontaktoni!

 • Address Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings
Illyrian Real Estate Albania
 • Illyrian Real Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Illyrian Real Estate Albania
 • Illyrian Real Estate Albania