Apartament 1+1, i pamobiluar, (Laprake Tirane)

 • 205€
Rruga Gjergj Legisi, Lapraka

Apartament 1+1, i pamobiluar, (Laprake Tirane)

Rruga Gjergj Legisi, Lapraka
 • 205€

Details

 • Property ID: 9548
 • Price: 205€
 • Property Size: 60 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0675802923

Description

Zona/Rruga : Gjergj Legisi Laprake Tirane

Jap me qera apartament 1+1 ,kati 2 ,Blloku Gintash Laprake Tirane.

Apartamenti eshte bosh,vetem me pjesen e gatimit.
Eshte I pajisur me kondicioner,dhe linje interneti

Cel : 0675802923

 • Address Rruga Gjergj Legisi, Lapraka
 • City Tirane
 • Area 11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana

Compare listings

Compare
Rival
 • Rival