Apartament 1+1, 63.000 Euro Financim deri ne 70% te vleres

 • 63.000€
Artan Lenja
shitje

Apartament 1+1, 63.000 Euro Financim deri ne 70% te vleres

Artan Lenja
 • 63.000€

Details

 • Property ID: 9261
 • Price: 63.000€
 • Property Size: 57 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 355695441252

Description

Zona/Rruga : Artan Lenja

Apartament tek Kompleksi Magnet

Apartament 1+1 me sipërfaqe 56.8m2. Hyrja të mundëson akses të menjëhershëm me këndin e kuzhinës në të djathtë. Përballë hyrjes ndodhet dhoma e gjumit dhe në të majtë tualeti. Këndi i ndenjes dhe i gatimit njëkohësisht kanë akses në llozhë, e cila është një element kyç i ndriçimit, ventilimit dhe clodhjes. Ambienti ka ndriçim të bollshem falë orientimit të saj të dyfishtë duke bërë të mundur funksionalitet në makismum të hapësirave.

Mundesi pagese me keste
Financim deri ne 70% te vleres
Hapesira publike
Ambjentet te gjelberuara
E pozicionuar brenda kompleksit

Per me shume informacion kontakto ne:
Cel. : 355695441252

 • Address Artan Lenja
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Compare listings

Compare
PaolaBajrami
 • PaolaBajrami