Apartament 1+1, 350 Euro (Rr. Margarita Tutulani)

 • 350€
Rruga Margarita Tutulani, Tirana e Re

Apartament 1+1, 350 Euro (Rr. Margarita Tutulani)

Rruga Margarita Tutulani, Tirana e Re
 • 350€

Details

 • Property ID: 18151
 • Price: 350€
 • Property Size: 65 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0684780043

Description

Zona/Rruga : Rr. Margarita Tutulani

1+1+Bllk, i Ri & Cilesor (Std. Dinamo) Ashensor | Mobilim Modern | Kondicioner

Jepet me Qera Apartament Super Cilesor & i Ri – 1+1+Ballkon, (Stad. Dinamo-Rr. Margarita Tutulani) Pallat me Ashensor | Mobilim Cilesor | Kondicioner | Planimetri e Rregullt | Ndricim Perfekt | Dritare Dopio Xham | Izolim Akustik | Termoizolim | Hidroizolim | Muret e Sapo Lyera | Tualet me Hidrosanitare Cilesore | Instalimet te Gjitha Funksionale

Q1860

Te dhenat e ndarjes:
– 1 soxhorno
– 1 kuzhine
– 1 dhome gjumi
– 1 Tualet
– 1 korridor
– 1 ballkon

– SIP TOTALE: 65m2
– SIP NETO: 65 m2
– KATI: 2
– KATET E PALLATIT:8
– Pallat i RI : i Ri
– Viti I ndertimit: 2000
– ASHENSOR: Po

Karakteristika:
– APARTAMENT 1+1+1WC+ 1 ballkon***
– ORIENTIMI : perendim
– KONDICIONER
– Dritare dopio xham me Grila
– MOBILIM I RI
– KUZHINE E RE BEKO
– LAVATRICE re
– CDO GJE E RE
– SANITARE CILESORE dhe te Reja
– Uje & drita 24 ore
– Kend i ri
– Zone perfekte
– QETESI ABSOLUTE

– Instalime Elektrike Cilesore
– Instalime Hidraulike Cilesore

– Facilietet afer
– Akses me Transport publik

Cmimi: 350 Euro

Tel ose Whatsapp: 0684780043

Cel. : 0684780043

 • Address Rruga Margarita Tutulani, Tirana e Re
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni / Rr. Kosovareve

Compare listings

Compare
D Aleks
 • D Aleks