Apartament 1+1 /2+1 ne Shitje Kinostudio ne Tirane

 • 82.840€
4 Kinostudio / Porcelan, Rruga Xhanfize Keko, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
4 Kinostudio / Porcelan, Rruga Xhanfize Keko, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 82.840€

Details

 • Price: 82.840€
 • Size: 87 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Kinostudio, afer ISSH, shiten 2 Apartamente 2+1 dhe 1+1, siperfaqe respektive 93.8 dhe 87.2 m2. Apartamentet ndodhen ne katin e 7 te nje pallati te ri ne ndertim me cilesi te larte ndertimi, termoizolim, akustike etj

Shiten 950 Euro/m2

 • Address Rruga Xhanfize Keko, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 4 Kinostudio / Porcelan

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME