APARTAMENT 1 + 1 ME QERA NE LAPRAKE ID: Billion483

 • 320€
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

APARTAMENT 1 + 1 ME QERA NE LAPRAKE ID: Billion483

11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 320€

Details

 • Price: 320€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

APARTAMENT 1 + 1 ME QERA NE LAPRAKE
ID: Billion483
Jepet me qira apartament 1+1 i mobiluar ,ne Laprak. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 60 m2 dhe eshte i organizuar ne nje korridor, sallon dhe kuzhine te madhe , 1 dhome gjumi dhe 2 ballkone. Te gjitha pajisjet elektroshtepiake jane funksionale dhe te mirembajtura. I cili ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes e cila ka fasilitete te nevojshme per jetesen. Per cdo informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
https://billionrealty.al/property/1733/apartament-1-1-me-qera-ne-laprake-billion483.html

 • Address Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate