Apartament ne shitje

 • 1.000€
, Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401, Albania
 • 1.000€

Details

 • Price: 1.000€
 • Size: 135 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0692031216

Description

Apartament në shitje-Vlorë
Apartamenti për shitje ndodhet tek Rruga “Hasan Kushta”, apartamenti posedon një sipërfaqe prej 135m2 dhe është i organizuar në 2 dhoma gjumi, kuzhinë, korridor lidhës për të gjitha dhomat, 2 tualete dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e 6 të një godine me ashensor. Shitet i mobiluar. Zona në të cilën ndodhet godina i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Cmimi i shitjes 1000 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting