Ap modern 1+1 per qira te pallatet Agimi, Bllok

 • 700€
5 Blloku, Kinema Agimi, Bulevardi Bajram Curri, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
qera
5 Blloku, Kinema Agimi, Bulevardi Bajram Curri, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • 700€

Details

 • Price: 700€
 • Size: 55 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0696705109

Description

Ofrojme per qira apartament ne Bllok, pallatet Agimi, me siperfaqe 55m2, kati i 3
Organizimi: Soxhorno, dhome gjumi, tualet dhe ballkon
I arreduar ne menyre bashkekohore
700€/Muaj
0696750109

 • Address Kinema Agimi, Bulevardi Bajram Curri, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
Klejdia Hoxhallari

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia Hoxhallari
 • Klejdia Hoxhallari