Ap 1+1 ne shitje te Burgu i Grave ne Ali Dem

 • 50.000€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Rruga Idriz Dollaku, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Ap 1+1 ne shitje te Burgu i Grave ne Ali Dem

1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Rruga Idriz Dollaku, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 50.000€

Details

 • Price: 50.000€
 • Size: 54 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Ali Dem, afer Burgut te Grave, shitet apartament 1+1, me siperfaqe 54 m2, kati i 4 (jo i fundit) ne nje pallat ekzistues me tulla, i rikonstruktuar totalisht. Apartamenti organizohet ne soxhorno, ambient gatimi, dhome gjumi, korridor , tualet dhe ballkon.
Shitet pjeserisht i mobiluar. Orientimi Jug
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Shitet 50 000 Euro

 • Address Rruga Idriz Dollaku, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia