Aoartament ne shitje

 • 42.000€
, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Aoartament ne shitje

, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 42.000€

Details

 • Price: 42.000€
 • Size: 66 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0692031216

Features

Description

Apartament në shitje-Tiranë
Ofrojmë për shitje apartament tek Shkolla e Bashkuar, në një zonë mjaft të kërkuar nga njerëzit. Me sipërfaqe 66m2, apartamenti është i organizuar në 1 dhomë gjumi, sallon+kuzhinë dhe tualet. Apartamenti ndodhet në katin e 6. Shitet i mobiluar. Apartamenti posedon dhe hipotekë.
Cmimi i shitjes 42000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të kontaktoni!

 • Address Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting