Anbjent biznesi me qera

  • 320€
, Rruga Kiço Greco, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
qera
, Rruga Kiço Greco, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
  • 320€

Details

  • Price: 320€
  • Size: 28 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 00355697099920

Description

Jepet me qera ambjent biznesi tek ‘’City Center’’, Korcë. Një zonë me lëvizshmëri të lartë dhe shumë e preferuar për aktivitete të ndryshme biznesi.

Ambjenti ka një sipërfaqe prej 28,8 m2 dhe ndodhet në katin përdhe. Është i pajisur me fasadë xhami dhe tualet. Ambjenti është i përshtatshëm për zyrë, klinikë, parukeri etj. Nuk preferohet për aktivitet si lokal. Cmimi 320 euro/muaj.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Rruga Kiço Greco, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
  • City Korce

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
falcon_korce
  • falcon_korce