Anbjent biznesi me qera, Tirane

 • 1.800€
, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
qera
, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • 1.800€

Details

 • Price: 1.800€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 00355697008830

Features

Description

Ambjent biznesi me qera tek Kryqëzimi i ‘’21 Dhjetorit’’, Tiranë. Ndodhet në një zonë shumë të frekuentuar dhe të preferuar të qytetit, fare pranë qendrës. Zonë e cila është shumë e kërkuar për investime të ndryshme.
Ambjenti ka një sipërfaqe prej 120 m2. Ka tipologji 3+1+tualet dhe ballkon. Ndodhet në katin e parë në një pallat të mirë administruar. Përshtatet për call center, klinika etj. Cmimi i qerasë 1800 euro/neto/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting