Anbjent biznesi me qera, Pranë Pazarit në rrugë kryesore

  • 405€
, Bulevardi Fan Noli, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
qera
, Bulevardi Fan Noli, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
  • 405€

Details

  • Price: 405€
  • Size: 70 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 00355697020272

Description

Jepet me qera ambjent biznesi pranë Pazarit në rrugë kryesore. Zona ka lëvizshmëri të lartë dhe është shumë e frekuentuar nga njerëzit. Disponon një sipërfaqe prej 70 m2. Mund të përshtatet për aktivitete të ndryshme biznesi pasi zona mjaft e frekuentuar e bën një mundësi të mire investimi. Cmimi I qerasë 45,000 lek/muaj. Mund të diskutohet për kontratë afatgjatë.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Bulevardi Fan Noli, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
  • City Korce

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
falcon_korce
  • falcon_korce