Ambjrnt biznesi në shitje, Ish Profarma

 • 0
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
shitje
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • 0

Details

 • Price: 0
 • Size: 75 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 00355697008830

Description

Shitet ambjent biznesi pranë Ish Profarmës, Tiranë. Dyqani është i pozicionuar në një zonë e cila ka lëvizshmëri të lartë, e populluar dhe mjaft e kërkuar dhe e përshtatshme për ushtrim biznesi.
Ambjenti ka sipërfaqe totale 77,47 m2 nga të cilat 73,59 m2 është sipërfaqja e brendshme e ambjentit dhe 3,88 m2 sipërfaqe e përbashkët. Ndodhet në katin 0, në një godinë e cila është në përfundim të punimeve dhe aktualisht në fazën e shtrimit të pllakave.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting