Ambjente Zyra, sip 218m2, ne zonen e Bllokut

 • 3.000€
Bllok, Rruga Andon Zako Çajupi

Ambjente Zyra, sip 218m2, ne zonen e Bllokut

Bllok, Rruga Andon Zako Çajupi
 • 3.000€

Details

 • Property ID: 8212
 • Price: 3.000€
 • Property Size: 218 m²
 • Property Type: ambjent biznesi
 • Property Status: qera
 • Kati: 2

Description

Zona/Rruga : Rr. Ibrahim Rugova

Jepet me qera ambjent biznesi me siperfaqe 218 m2 ne zonen e Bllokut ne Tirane.
Kati 2-te

Cmimi: 3.000 euro/muaj

Ambjenti eshte i pershtatshem per zyra dhe per aktivitete te ndryshme.

Sistem aspirimi
Sistem kondicionimi
Sistem antizjarr, antitym
Sistem alarmi
Sistem survejimi me kamera
Dere e blinduar, antipanik
Tualete te ndara
Fasade xhami

Per me shume informacion kontaktoni ne:
0672000727
viktor.hoti@kontakt.al

 • Address Bllok, Rruga Andon Zako Çajupi
 • City Tirane

Compare listings

Compare
Viktor Kontakt Shpk
 • Viktor Kontakt Shpk