Ambjente biznesi me qera-Tiranë

 • 1€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
qera
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • 1€

Details

 • Price: 1€
 • Size: 1 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0697008830

Description

Jepen me qera ambjente biznesi në një prej zonave më elitare të kryeqytetit, tek Rruga e Kavajës. Ambjentet ndodhen buzë rrugës kryesore. Zona në të cilën ndodhen ambjentet e bejn ate një mundësi shumë të mirë investimi. Ambjentet ndodhën në katin përdhe të një godine të mirëmbajtur.
Jepet me qera ambjent-duplex me sipërfaqe totale 63m2 ku kati i parë ka sipërfaqe 45m2 dhe kati i dytë ka sipërfaqe 18m2.
Cmimi i qerasë 1200 Euro/muaj.
Ambjent me sipërfaqe 20m2, ambjenti funksionon si fast-food. Jepet me qera me të gjitha pajisjet.
Cmim i i qerasë 2000 Euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting