Ambjent zyrash me qera, Square 21

 • 1.500€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
qera
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • 1.500€

Details

 • Price: 1.500€
 • Size: 108 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0693727199

Description

Ambjenti ndodhet te Kompleksi Square 21, Rruga e Kavajes.

Informacion mbi apartamentin:

 • Sipërfaqja totale 108 m2.
 • Kati 2.

Organizimi:

 • Ambjent pune i madh
 • 3 ambjente
 • 1 tualet
 • Verande

Informacione te tjera:

 • Ambjenti jepet i mobiluar.
 • Totalisht i investuar.
 • Sistem ajrimi dhe kondicionimi.
 • Sistem kamerash sigurie.
 • Sistem audio.
 • Lokacion shume i favorshem.
 • Zona ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per jetese komode dhe eshte lehte e aksesueshme ne qytet.

Cmimi 1500 euro/neto.

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na  kontaktoni!

 • Address Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Illyrian Real Estate Albania
 • Illyrian Real Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Illyrian Real Estate Albania
 • Illyrian Real Estate Albania