Ambjent tregtar per QIRA tek Rruga e “Bogdanëve”

 • 900€
10 Rr. Durresit / Prokuroria, Rruga e Bogdaneve
qera

Ambjent tregtar per QIRA tek Rruga e “Bogdanëve”

10 Rr. Durresit / Prokuroria, Rruga e Bogdaneve
 • 900€

Details

 • Price: 900€
 • Size: 90 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi, dyqan, zyre
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0694098578

Description

Ambjenti ndodhet në katin 0 të një objekti modern të lokalizuar buzë rrugës së Bogdanëve nga e cila ka dhe vizibilitetin dhe aksesin kryesor. Ofron lartësi 5 m, shërbehet nga një tualet personal dhe ndricohet natyralisht nga dy fasada vetratash të larta. Jepet me qira për herë të parë.

Na kontaktoni për një vizitë në pronë: 0694370227 / 0694098578

HABITAT Real Estate Experts, Orari 09.00-20.00

 • Address Rruga e Bogdaneve
 • City Tirane
 • Area 10 Rr. Durresit / Prokuroria

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Habitat
 • Habitat