Ambjent tregtar me QIRA tek “Green City” Residence

 • 400€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Rruga Nexho Konomi, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Ambjent tregtar me QIRA tek “Green City” Residence

6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Rruga Nexho Konomi, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 45 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0694098578

Description

Ambjenti ndodhet në katin 0 në brendësi të rezidences moderne, organizohet nga një sipërfaqe e rregullt dhe e ndricuar, me shkallë të brendshme dhe një tualet.

Ideal për dyqane ose zyra.

Na kontaktoni për një vizitë në pronë: 📞0694370227 / 📞0694098578

HABITAT Real Estate Experts, Orari 09.00-20.00

 • Address Rruga Nexho Konomi, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Habitat
 • Habitat