Ambjent tregtar me QIRA ideal per cdo lloj biznesi tek Kullat Binjake.

 • 2.000€
5 Blloku, Rruga Ismail Qemali
qera

Ambjent tregtar me QIRA ideal per cdo lloj biznesi tek Kullat Binjake.

5 Blloku, Rruga Ismail Qemali
 • 2.000€

Details

 • Price: 2.000€
 • Size: 130 m²
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi, dyqan, zyre
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0694098578

Description

Ofrohet ambjent tregtar ideal per cdo lloj biznesi tek Kullat Binjake.

Ambjenti është disponibël në treg prej pak javësh dhe ka një pozicion strategjik tek Kullave Binjake. Ofron fasadë xhami te lartë e cila e favorizon për ekspozim dhe ndricim në rast se do te përdoret për zyra por është i përshtatshëm për biznese që kanë nevojë për më shumë privatësi si qendra estetike etj. Aktualisht organizohet nga një holl pritës, 6 ambjente të vecanta, një korridor shpërndarës dhe dy tualete.(taksa te perfshira)

Na kontaktoni për një vizitë në pronë: 📞0694098578 / 📞0694370227

HABITAT Real Estate Experts, Orari 09.00-20.00

 • Address Rruga Ismail Qemali
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Habitat
 • Habitat