Ambjent Komercial me Qira te Qyteti Studenti ne Tirane

 • 700€
2 Qyteti Studenti / Sauk, Rruga Pjetër Budi, Qyteti Studenti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Ambjent Komercial me Qira te Qyteti Studenti ne Tirane

2 Qyteti Studenti / Sauk, Rruga Pjetër Budi, Qyteti Studenti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 700€

Details

 • Price: 700€
 • Size: 200 m²
 • Room: 1
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Rruga Budi, prane Stacionit te policise, jepet me qera Ambjent Komercial, siperfaqe 200 m2, kati 2, pa kolona ne mes, 2 tualete, bosh, e investuar, sistem aspirimi dhe kondicionimi. E pershtatshme per laborator, call center, mence, palester, zyra etj.

Jepet me qera 700 Euro ne muaj

 • Address Rruga Pjetër Budi, Qyteti Studenti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Qyteti Studenti / Sauk

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME