Ambjent biznesi, Truall dhe Ndertese (Zona e Ish Artisikes)

  • 498.000€
, “3 Heronjte”, Shkoder
shitje

Ambjent biznesi, Truall dhe Ndertese (Zona e Ish Artisikes)

, “3 Heronjte”, Shkoder
  • 498.000€

Details

  • Price: 498.000€
  • Size: 1980 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355695229878

Description

Shitet : Truall dhe Ndertese (ndertese 2 dhe 3 kate), e ndodhur ne Lagjen “3 Heronjte”, Shkoder

Prona ndodhet buze rruges kryesore “Besnik Ceka”, e cila njihet si rruga e “Ish Artistikes”.
Ajo lokalizohet ne ish zonen e industrise se lehte te qytetit te Shkodres, e cila pas viteve ‘90 eshte pershtatur ne nje zone te re biznesi dhe industriale.

Siperfaqja e truallit : 1,914 m2 / Siperfaqja totale ndertimore: 1,980 m2

Cmimi : 498,000 euro

Cel. : 0695229878

  • Address “3 Heronjte”, Shkoder
  • City Shkoder

Contact Information

View Listings
Union Bank – Prona

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Union Bank – Prona
  • Union Bank – Prona