Ambjent biznesi ne shitje-Snunrise Residence, prane TEG

 • 391.400€
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, TEG (Tirana East Gate), Rruga e Vilave, Lundër, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, TEG (Tirana East Gate), Rruga e Vilave, Lundër, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 391.400€

Details

 • Price: 391.400€
 • Size: 200 m²
 • Bathrooms: 3
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0694055999

Description

Ambjent biznesi në shitje-Sunrise Residence, pranë TEG-ut
Shitet ambjent biznesi tek Sunrise Residence, një nga komplekset residenciale më cilësore me vendndodhje pranë TEG-ut. Kompleksi është i përbërë nga 80% me vila dhe 20% apartamente, ambjente biznesi, pishinë, palestër, fushë tenisi & basketbolli, kënd lojrash për fëmijë, roje 24 orë, kamera, mirëmbajtje & administrim.
Ambjenti ka sipërfaqe 200m2 dhe ndodhet në katin përdhe të godines. Ambjenti është i pajisur me fasadë xhami dhe 3 tualete.
Cmimi i shitjes 391400 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address TEG (Tirana East Gate), Rruga e Vilave, Lundër, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting