Ambjent biznesi ne shitje & qera

  • 1.800€
, Elbasan, Elbasan municipality, Elbasan County, Central Albania, Albania
shitje

Ambjent biznesi ne shitje & qera

, Elbasan, Elbasan municipality, Elbasan County, Central Albania, Albania
  • 1.800€

Details

  • Price: 1.800€
  • Size: 400 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0692031216

Features

Description

Ambjent biznesi në shitje & qera-Elbasan
Ofrojmë për shitje & qera ambjent biznesi në Qendër të qytetit. Ambjenti ka sipërfaqe totale 400m2 ku është i organizuar në 2 kate ku secili kat ka sipërfaqe 200m2. Në secilin kat ka sistem aspirimi dhe kondicionimi. Ambjenti është i investuar në detaje si brenda dhe jashtë. Është një mundësi shumë e mirë investimi.
Cmimi i shitjes 1800 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Elbasan, Elbasan municipality, Elbasan County, Central Albania, Albania
  • City Elbasan

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting