Ambjent biznesi ne shitje & qera

  • 2.500€
, Doro City, Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Ambjent biznesi ne shitje & qera

, Doro City, Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • 2.500€

Details

  • Price: 2.500€
  • Size: 62 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0692031216

Features

Description

Ambjent biznesi në shitje/qera-Tiranë
Ambjenti ndodhet në Rrugën Muhamet Gjollesha, disponon një sipërfaqe prej 62m2. Ndodhet në katin përdhe të një godine të re. Dyqani është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi. Zona është mjaft e preferuar dhe një mundësi e mirë investimi.
Cmimi i qerasë 700 Euro/muaj.
Cmimi i shitjes 2500 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Doro City, Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting