Ambjent biznesi në shitje-Pogradec

  • 80.000€
, Pogradec, Bashkia Pogradec, Korçë County, Southern Albania, 7301, Albania
shitje

Ambjent biznesi në shitje-Pogradec

, Pogradec, Bashkia Pogradec, Korçë County, Southern Albania, 7301, Albania
  • 80.000€

Details

  • Price: 80.000€
  • Size: 76 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 00355697088830

Features

Description

Shitet ambjent biznesi pranë Xhamisë, Pogradec. Ka sipërfaqe 76 m2 dhe ndodhet në katin e parë. Është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Pogradec, Bashkia Pogradec, Korçë County, Southern Albania, 7301, Albania
  • City Pogradec

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
falcon_korce
  • falcon_korce