Ambjent biznesi ne shitje

  • 350.000€
, Ibë e Poshtme, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania
shitje

Ambjent biznesi ne shitje

, Ibë e Poshtme, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania
  • 350.000€

Details

  • Price: 350.000€
  • Size: 3662 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0696060612

Features

Description

Bar-Restorant në shitje në Ibë-n e Poshtme, Tiranë.
Ofrojmë për shitje ambjent biznesi me sipërfaqe 3662m2. Ambjenti është i organizuar në një kat dhe i gjithi është bar-restorant i kompletuar. Ka klientelë të ngritur prej vitesh. Ambjenti posedon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Cmimi i shitjes është 350000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Ibë e Poshtme, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting