Ambjent biznesi ne shitje

  • 3.000€
, 21 dhjetori

Details

  • Price: 3.000€
  • Size: 108 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0694022991

Description

Ambjent biznesi në shitje tek “21 Dhjetori”, Tiranë.
Ambjenti posedon një sipërfaqe 108m2. Ndodhet në katin 0 dhe është me vetratë xhami. Vendndodhja e mirë e ambjentit ndihmon në zhvillimin e biznesit që do operojë aty.
Shitet 3000 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address 21 dhjetori
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting