Ambjent biznesi ne shitje

  • 5.000€
, Rruga e Bogdanëve, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Ambjent biznesi ne shitje

, Rruga e Bogdanëve, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • 5.000€

Details

  • Price: 5.000€
  • Size: 142 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0697529619

Description

Ambjent biznesi në shitje tek Rruga e Bogdanëve, Tiranë.
Ambjenti posedon një sipërfaqe 142m2. Ndodhet në katin 0 dhe është me vetratë xhami. Vendndodhja e mirë e ambjentit ndihmon në zhvillimin e biznesit që do operojë aty.
Shitet 5000 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Rruga e Bogdanëve, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting