Ambjent biznesi ne shitje

 • 5.500€
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Rruga Dritan Hoxha, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
shitje
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Rruga Dritan Hoxha, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 5.500€

Details

 • Price: 5.500€
 • Size: 66 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0698888677

Description

Ambjent biznesi në shitje-Rruga Dritan Hoxha, Laprakë, Tiranë
Shitet ambjent biznesi në një objekt me 5-6, 10 dhe 11 kate banim me 2 kate parkim nëntokë tek Rruga Dritan Hoxha, Laprakë, Tiranë. Godina është në fazë ndërtimi, ndodhet buzë rrugës kryesore dhe ka vizibilitet të lartë.
Ambjenti ka sipërfaqe totale 66.27m2, sipërfaqe të brendshme 59.48m2 dhe sipërfaqe të përbashkët 6.79m2. Ambjenti ndodhet në katin e parë të godinës. Në katin e parë ka dhe shumë opsione të tjera ambjentesh biznesi me siperfaqe të ndryshme.
Cmimi i shitjes 5500 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Rruga Dritan Hoxha, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting