Ambjent biznesi ne shitje

  • 248.000€
, Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
shitje
, Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
  • 248.000€

Details

  • Price: 248.000€
  • Size: 70 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 00355692646880

Features

Description

Shitet ambjent biznesi në një prej zonave më të kërkuara dhe të preferuara për investime të ndryshme biznesi, tek Ministria e Jashtme. Zona në të cilën ndodhet ambjenti e bën atë një mundësi shumë të mirë investimi për aktivitete të ndryshme si: zyrë noterie, klinikë, parukeri, berberhane, tabacco.
Ambjenti ka sipërfaqe 70.5 m2, ndodhet në katin e përdhe me disa shkalle ngritur, në një godine që ndodhet në rrugën kryesore. Ambjenti është i pajisur me tualet. Cmimi 248,000 euro, i diskutueshem.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting