Ambjent biznesi ne shitje

 • 3.500€
, Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
shitje
, Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • 3.500€

Details

 • Price: 3.500€
 • Size: 100 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Kati: -1
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Ambjent biznesi ne shitje-Tirane
Shitet vinoteke në një ndër zonat më të preferuara dhe kërkuara, tek Rruga ”Sulejman Delvina”. Zona në të cilën ndodhet vinoteka është një mundësi shumë e mirë investimi. Ndodhet pranë shumë institucioneve kryesore.
Vinoteka ka sipërfaqe 100m2, dhe ndodhet në katin -1 të një godine të mirëmbajtur. Jepet për shitje e mobiluar dhe e arreduar për aktivitetin e verërave.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting