Ambjent biznesi ne shitje

 • 3.200€
11 QTU / Kashar / Casa Italia, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje
11 QTU / Kashar / Casa Italia, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 3.200€

Details

 • Price: 3.200€
 • Size: 750 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0682055050

Description

Cmim Okazion-Kapanone në shitje-Tiranë
Shiten kapanone në një ndër zonat më të kërkuara për të bërë investime të ndryshme, në Kashar. Zona në të cilën ndodhen kapanonet është e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi si: magazinim, show-room mobilerie, servis makinash, etj.
Kapanoni i parë ka sipërfaqe 400m2, ndërsa kapanoni i dytë ka sipërfaqe 750m2. Të dy kapanonet kanë lartësi qendrore 7m, ndërsa lartësi anësore 5m. Catia e kapanoneve është e përbërë nga 5 panele sanduice për efekt ruajtje të temperaturës. Disponon pirun për ngarkim-shkarkim të mallrave, ky shërbim është i përfshirë në cmim. Kapanonet kanë linjë 3 fazore të energjisë elektrike, pus me ujë 24 orë, sistem kamerash dhe alarmi.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 QTU / Kashar / Casa Italia

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting