Ambjent biznesi ne shitje

  • 650.000€
, Kompleksi Delijorgji, Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Ambjent biznesi ne shitje

, Kompleksi Delijorgji, Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • 650.000€

Details

  • Price: 650.000€
  • Size: 150 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0696060612

Description

Ambjent biznesi në shitje tek Kompleksi Delijorgji, Tiranë.
Me një sipërfaqe 150m2, ambjenti ka tipin duplex. Është i aksesueshëm në të treja anët e ambjentit. Është ambjent perfekt për lounge, etj. Zona është mjaft e preferuar dhe vendndodhja e ambjentit ndihmon për zhvillimin e biznesit që do hapet.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Kompleksi Delijorgji, Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting