Ambjent biznesi ne shitje

  • 350.000€
, Vlorë, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje

Ambjent biznesi ne shitje

, Vlorë, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
  • 350.000€

Details

  • Price: 350.000€
  • Size: 600 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0692031216

Description

Ambjent biznesi në shitje-Vlorë
Ofrojmë për shitje godinë 3-katëshe tek Bulevardi Kryesor i Vlorës. Godina posedon një sipërfaqe totale prej 600m2, ku kati i parë shërben si bar-kafe, kati i dytë si ambjent për lojra dhe kati i tretë është bosh. Godina ka leje edhe për shtim të 2-kateve të tjera. Godina mund të përdoret për aktivitete të ndryshme biznesi.
Cmimi i shitjes 350000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Vlorë, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
  • City Vlore

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting