Ambjent biznesi ne shitje

  • 2.500€
, Vlorë County, Southern Albania, Albania
shitje

Ambjent biznesi ne shitje

, Vlorë County, Southern Albania, Albania
  • 2.500€

Details

  • Price: 2.500€
  • Size: 64 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0692031216

Description

Ambjent biznesi në shitje-Vlorë
Ambjenti ndodhet në Lungomare. Me sipërfaqe të brendshme 64m2 dhe sipërfaqe ballkoni 40m2. Ambjenti ndodhet në vijën e dytë bregdetare. Kjo e bën ambjentin një mundësi shumë të mirë investimi. Ambjenti është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi.
Cmimi i shitjes 2500 Euro/m2
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Vlorë County, Southern Albania, Albania
  • City Vlore

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting