Ambjent biznesi ne shitje

  • 1€
, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Ambjent biznesi ne shitje

, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • 1€

Details

  • Price: 1€
  • Size: 3768 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0692031216

Description

Ambjent biznesi në shitje-Tiranë
Ofrojmë për shitje pishinë dhe spa tek Arlis Ndërtim. Me një sipërfaqe totale prej 3768m2 ku 3538m2 është sipërfaqja e ndërtimit dhe 230m2 është sipërfaqja e përbashkët. Ambjenti ndodhet në katin nëntokë të një godine të re me ashensor. Zona në të cilën ndodhet ambjenti është një mundësi shumë e mirë investimi.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting