Ambjent biznesi ne shitje

 • 1.500€
, Pallatet Malezjane, Rruga e Shkodrës, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje

Ambjent biznesi ne shitje

, Pallatet Malezjane, Rruga e Shkodrës, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 1.500€

Details

 • Price: 1.500€
 • Size: 82 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0692031216

Description

Ofrojmë për shitje ambjent biznesi tek Pallatet Malajziane. Me sipërfaqe ndërtimi prej 82.14m2 ku 74m2 është sipërfaqja soc-ekonomike dhe 8.14m2 është sipërfaqja takuese. Ambjenti ndodhet në katin e parë të një godine me ashensor. Është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi.
Cmimi i shitjes 1500 Euro/m2.

 • Address Pallatet Malezjane, Rruga e Shkodrës, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting