Ambjent biznesi ne shitje

 • 2.000€
, Pallatet Malezjane, Rruga e Shkodrës, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje

Ambjent biznesi ne shitje

, Pallatet Malezjane, Rruga e Shkodrës, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 2.000€

Details

 • Price: 2.000€
 • Size: 53 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0692031216

Description

Ambjent biznesi në shitje-Tiranë
Ofrojmë për shitje ambjent biznesi tek Pallatet Malajziane. Me sipërfaqe ndërtimi prej 53.7m2 ku 45m2 është sipërfaqja soc-ekonomike dhe 8.7m2 është sipërfaqja takuese. Ambjenti ndodhet në katin përdhe të një godine me ashensor. Është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi.
Cmimi i shitjes 2000 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Pallatet Malezjane, Rruga e Shkodrës, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting