Ambjent biznesi ne shitje

  • 150.000€
, Vlorë, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
shitje

Ambjent biznesi ne shitje

, Vlorë, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
  • 150.000€

Details

  • Price: 150.000€
  • Size: 234 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0692031216

Description

Ambjent biznesi në shitje-Vlorë
Ofrojmë për shitje ndërtesë në Lagjen 11 Janari. Me një sipërfaqe trualli 234m2 dhe sipërfaqe ndërtesë 140m2 dhe lartësi 8m. Ndërtesa është e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi. Zona në të cilën ndodhet ndërtesa është një mundësi e mirë investimi.
Cmimi i shitjes 150000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

  • Address Vlorë, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401-9403, Albania
  • City Vlore

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
  • Falcon.Consulting