Ambjent biznesi ne shitje

 • 370.000€
, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Ambjent biznesi ne shitje

, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 370.000€

Details

 • Price: 370.000€
 • Size: 148 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0692031216

Description

Ambjent biznesi në shitje-Tiranë
Ambjenti ndodhet tek Rruga e Kavajës. Me një sipërfaqe prej 148m2. Ambjenti ndodhet në katin e parë, shitet bosh dhe është e pajisur me vetratë xhami. Zona në të cilën ndodhet ambjenti është një mundësi shumë e mirë investimi.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting